İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yasemin Çetin

Üye

Müdür Yardımcısı, Sancaktepe İbni Sina Ortaokulu, İstanbul

[email protected]

Eğitim: 23.04.1985 tarihinde Kırıkkale’de doğdu. İlköğrenimi Zübeyde Hanım İlkokulunda ve orta öğrenimini Kırıkkale Anadolu İmam Hatip Lisesinde, Lise öğrenimini ise Kırıkkale Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamlamıştır. 2008 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Eğitim Kurumları İşletmeciliği bölümünde Yüksek Lisansına devam etmektedir.

Mesleki Deneyim: 2008- 2015 Yılları arasında Tubitak Mam Gebze Yerleşkesi Anaokulları, Erse Eğitim Kurumları, Kartal Halk Eğitim Merkezi, Fidol Eğitim Kurumları, Tan Organizasyon vb. gibi çeşitli kurumlarda İngilizce Öğretmeni, Eğitim Koçu ve yönetici olarak çalıştı. 2015 Kars ili, Sarıkamış İlçesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne İngilizce Öğretmeni olarak atanmıştır. Şu an İstanbul ili Sancaktepe ilçesi İbni Sina ortaokulu’nda Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Çalışmalar ve Eserler: 2015-2016 yıllarında Sarıkamış Kaymakamlığı’na bağlı ve Sarıkamış İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı 2 Avrupa Birliği Projesini yönetmiştir. (ERASMUS+ , ENTCOM, KIDS)
Sarıkamış Belediyesinin yürütmüş olduğu Kış Koridoru Projesinde çalışmalara destek vermiştir.
Çocuklar ve Yardımlaşma Konularında hem yerel, hem mahalli STKlar ve derneklerde kısmi çalışmalarda ve görevlerde yer almaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: