İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Muhammet Erbaş

Kurucu Üye

Okul Müdürü, Gebze STFA Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kocaeli

[email protected]

Eğitim: 1969 yılında Rize’de doğdu. İlk ve ortaokul eğitiminden sonra, liseyi Denizcilik ve Su Ürünleri Meslek Lisesi Elektrik Bölümünde 1986 yılında ve üniversite öğrenimini 1990 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik bölümünde tamamladı. Yüksek lisans eğitimini 2007 yılında Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında Yıldız Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde tamamladı.

Mesleki Deneyim: 1991 yılında öğretmenliğe Ardahan Endüstri Meslek Lisesinde başladı. Burada öğretmenlik ve yöneticilik görevlerinde bulundu. 1994-1997 yılları arasında Kocaeli Merkez Endüstri Meslek Lisesinde teknik öğretmen olarak çalıştı. Buradan Beyoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine atandı. 1997-2005 yılları arasında aynı okulda Müdür yardımcılığı ve müdür başyardımcılığı görevlerinde bulundu.  2005 yılında okul müdürü olarak Lafarge Aslan Çimento Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine okul müdürü olarak atandı. 2010 – 2014 yılları arasında Gebze Öğretmenevi müdürlüğü yaptı. Kısa bir süre TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürlüğü yaptı. 2014 yılından bu yana Gebze STFA Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde okul müdürü olarak görev yapmaktadır.

Eserler ve Çalışmalar: Mesleki hayatında birçok kurs ve seminere kursiyer ve eğitim görevlisi olarak katıldı. 2015 yılı itibariyle okul yöneticiliği yanında A sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak çeşitli okullarda görev yapmaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: