İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İsmail Duygu

Kurucu Üye

Maarif Müfettişi, İstanbul

[email protected]

Eğitim: 25.09.1977’de İskenderun’da doğdu. 1987 yılında İskenderun Şirinyurt İlkokulundan ve 1994 yılında İskenderun İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. Selçuk Üniversitesi Tarih Bölümünde 2000 yılında lisans eğitimini ve 2012 yılında Nevşehir Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Mesleki Deneyim: 2000-2009 yılları arasında; Güngören İlköğretim Okulu (Sivas-Suşehri), Çataoluk İlköğretim Okulu(Sivas-Suşehri), Suşehri İmam Hatip Lisesi (Sivas-Suşehri), Sarıkaya Lisesi (Yozgat-Sarıkaya), Sorgun Mevlüde-Ahmet Doğanay Anadolu Öğretmen Lisesi (Yozgat-Sorgun) ve İskenderun Tosçelik Fen Lisesi’nde (Hatay-İskenderun) öğretmenlik ve idarecilik görevlerinde bulundu. 2009 yılında Siirt ilinde başladığı Müfettişlik görevini İstanbul’da sürdürmektedir.

Eserler ve Çalışmalar: Devletçilik, Siyonizm ve Siirt Şer‘iyye Sicilleri üzerine yayınlanmamış Lisans ve Yüksek Lisans tezleri bulunmaktadır. Ortaokul yıllarından itibaren çeşitli STK’lar içerisinde farklı görevlerde yer almıştır ve almaktadır.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: