İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İbrahim Çakal

Kurucu Üye

Müdür, Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Tekirdağ

[email protected]

Eğitim: 1979 yılında Tekirdağ Malkara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ballı İlköğretim Okulunda, Lise öğrenimini Malkara Hüsniye Hanım Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü’nde tamamladı. 1998 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. 2015 yılında Eğitim Yönetimi Denetimi Planlaması ve Ekonomisi Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.

Mesleki Deneyim: 1998 yılında Hüsniye Hanım Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ne Elektrik Öğretmeni olarak atandı. 2001 yılında Malkara Mesleki Eğitim Merkezi’ne Elektrik Öğretmeni olarak atandı. 2003 yılında Hüsniye Hanım Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine Müdür yardımcısı olarak atandı. 2004 yılında aynı okulda Müdür Baş Yardımcısı olarak göreve başladı. 2010 yılında Malkara Kız Teknik ve Meslek Lisesi’ne Müdür olarak atandı. 2015 yılında Tekirdağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Müdür olarak atandı ve halen bu görevine devam etmektedir.

Eserler ve Çalışmalar: 2003 ve 2010 yılları arasında Hüsniye Hanım Teknik ve Mesleki Eğitim Vakfı’nın (HÜSTEMEV) Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptı. “Türkiye’deki 2003-2013 Yılları Arasında Uygulanan Meslek Eğitimine İlişkin Politikalarının Analizi” konulu yüksek lisans tezini hazırladı.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: