İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Esra Seyratlı Özkan

Kurucu Üye

Akademisyen, İstanbul

[email protected]

Eğitim: 1988’te Almanya’nın Köln şehrinde doğdu. 2003’te Balıkesir Karesi İlköğretim Okulundan ve 2008’te  Özel Balıkesir Fırat Lisesinden mezun oldu. Fatih Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünde 2012 yılında lisans eğitimini ve Fatih Üniversitesi Eğitim Yönetimi, Denetimi, Planlaması ve Ekonomisi Anabilim Dalında 2014 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2014 Eylül ayından itibaren Kocaeli Üniversitesi Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi Doktora programına kayıtlı olarak eğitimine devam etmektedir.

Mesleki Deneyim: 2011-2012 yılları arasında pedagojik formasyon eğitimi kapsamında çeşitli okullarda zorunlu ve gönüllü staj ve çeşitli öğretmenlik deneyimlerinde bulundu. 2012-2014 yıllarında Fatih Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetimi, Denetimi, Planlaması Anabilim Dalında Burslu Asistan olarak görev aldı. 2013 yılında 4 ay süreyle Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg Şehrinde bulunan Johannesburg Üniveristesi’nde yüksek lisans eğitimine devam etti ve çeşitli okulları ziyaret ederek okullar hakkında farklı deneyimler kazandı.

Eserler ve Çalışmalar: Lisansüstü eğitimine başladığı 2012 yılından itibaren okul kültürü, okul yöneticiliği, formasyon eğitimi, yabancı dil eğitimi gibi çeşitli konularda akademik çalışmalarda bulundu. Bu çalışmaları çeşitli hakemli dergilerde yayınlandı. Birçok program ve konferansın düzenleme kurulunda ve çeşitli projelerde yer aldı ve danışmanlık yaptı. Ayrıca üniversite-fakülte akredite süreçlerinde halen yer almaktadır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: