İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ersin Şanlı

Kurucu Üye

Müdür Yardımcısı, ARGEM, İstanbul

[email protected]

Eğitim: İlk ve orta öğrenimini Kocaeli ili Körfez ilçesinde tamamlamıştır. 2000 yılında Kocaeli Anadolu Teknik, Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümünden, 2005 yılında Kocaeli Üniversitesi, Teknik Eğitim Fakültesi, Bilgisayar Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 2016 yılında İstanbul Üniversitesi, Eğitim Bilimleri Enstitüsü, Eğitim Yönetimi, Denetimi, Planlaması ve Ekonomisi alanında Yüksek Lisans eğitiminden mezun olmuştur. 2021 yılında Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Bilgisayar Mühendisliğinden mezun olmuştur.

Mesleki Deneyim: 2006-2007 yılları arsında TSK’da görev almıştır. 2007-2018 yılları arasında MEB’e bağlı çeşitli okul kademelerinde Bilişim Teknolojileri Öğretmeni ve Okul Yöneticisi olarak görev yapmıştır. Eylül 2018’de MEB’e bağlı Üsküdar Araştırma Geliştirme Eğitim ve Uygulama Merkezi Ortaokulu’nda Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak 6 ay görev yapmıştır. Şubat 2019’da aynı okulda müdür yardımcısı olarak göreve başlamıştır. 2020-2021 yılları arasında Üsküdar Araştırma Geliştirme Eğitim ve Uygulama Merkezi Lisesi’nde okul müdürü olarak görev yapmıştır. Aynı zamanda 2014 Mayıs ayında İş Güvenliği Uzmanı olmuştur.

Öncü Okul Yöneticileri Derneği kurucu üyesidir. STK bünyesinde gerçekleştirilen bir çok akademik çalışmalardaki komisyonlarda görev almıştır. Kurucu üyesi olduğu STK’da yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.

Eserler ve Çalışmalar: “Okul Yöneticilerinin Uzaktan Mesleki Gelişimleri” konusunda çalışmalar yapmıştır. Eğitim yönetimi ile ilgili çalışmalar yapmış ve çeşitli kongrelerde bu çalışmaları sunmuştur. Okullarda sürdürülebilir Ar-Ge ve Proje çalışmaları yapmaktadır.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: