İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

 BÜYÜK ENDÜLÜS TURU 

 

✈  BÜYÜK ENDÜLÜS TURU 

(Madrid-Sevilla-Cordoba-Granada-Ronda-Malaga) 6 Gece-7 Gün (4 yıldızlı oteller) Pegasus Sabiha Gökçen-Madrid gidiş dönüş uçak biletleri, 6 gece 4 yıldızlı yarı merkezi otellerde kahvaltı dahil konaklama, tüm şehir turları, şehirlerarası tüm transferler ve Türkçe rehber dahil 2 kişilik odada kişi başı 1.300 Euro

❗Yarısını şimdi öde, yarısını gitmeden

Son kayıt tarihi 15 Nisan 2023

İletişim: 0530 038 46 56

Başvurmak için tıklayınız.

Adres

  • Murat Reis Mahallesi, Teyyareci Muammer Sok. Mevlüde Şimşek İş Merkezi  No: 10/2, 34664 Üsküdar/İstanbul/Türkiye
  • Tel / Fax :+90 216 342 83 83 – Gsm: +90 505 019 70 59
  • www.oncuyoneticiler.org.tr
  • [email protected]

Bizi takip edin

BÜYÜK ENDÜLÜS TURU

Madrid (1) – Toledo – Sevilla (2) – Ronda – Malaga – Cordoba (1) – Granada(1) – Madrid(1)

05 Temmuz 1. Gün İstanbul – Madrid
Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Madrid’e gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Madrid şehir turu ile programımız başlıyor. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama 4 yıldızlı otelimizde.

06 Temmuz 2. Gün Madrid – Toledo – Sevilla
Otelde alacağımız kahvaltının ardından Sevilla’ya hareket. Güzergâh üzerinde düzenlenecek olan Toledo turu.Toledo; M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, şövalyeler şehri olarak bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünya’nın en büyük Orta çağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Don Kişotun yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Sevilla’ya hareket ve varışımıza istinaden Sevilla şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında, İspanya Meydanı, Altın Kule bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama 4 yıldızlı otelimizde.

07 Temmuz 3. Gün Sevilla – Ronda – Malaga – Sevilla
Otelde alacağımız kahvaltı ardından Sevilla şehir turu için hareket. Göreceğimiz yerler arasında; İspanya Meydanı, Altın Kule, havuzları ve bahçeleri ile ünlü Maria Luisa Parkı ile Santa Cruz Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası misafirlerimiz ile Ronda & Malaga turu. Ronda; Emeviler’in yarımadadan çekilirken İspanyollara en son teslim ettikleri kale olma özelliği taşımaktadır. Bu nedenle hem İslam hem de Hristiyan dinlerinin etkisi altında kalmış, silinmeyen izlerle bezenmiş olarak göze çarpıyor. Kireç taşından dik bir yarığın iki tarafında büyük bir kayalığın üzerinde kurulmuş ve dünyanın en eski boğa güreşi arenasının bulunduğu tipik beyaz Endülüs köyüdür. Görülecek yerler arasında Casa Del Rey Moro, Palacio Mondragon, Puento Nuevo yer almaktadır. Pablo Picasso’nun doğduğu Malaga şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Paseo de Parque (Park Caddesi), Plaze de la Merced, Cervantes Tiyatrosu, Puerto Marina (Liman), La Alcazaba ve Gibralfaro Kalesi bulunmaktadır. Tur bitimi otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama 4 yıldızlı otelimizde.

08 Temmuz 4. Gün Sevilla – Cordoba
Otelden alacağımız kahvaltının ardından Cordoba’ya hareket. Roma İmparatorluğu döneminde kurulan, 10.yy.’da İslam devleti himayesinde Avrupa’nın en büyük şehri olan Cordoba’ yı keşfediyoruz. Burada görülecek yerler arasında Alcazar De Los Reyes Cristianos, Roma Köprüsü, Cordoba Camii yer almaktadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama 4 yıldızlı otelimizde.

09 Temmuz 5. Gün Cordoba – Granada
Otelden alacağımız kahvaltının ardından Granada’ya hareket misafirlerimiz arabesk mimarisi, havuz ve bahçeleri ile ünlü UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesi’nde yer alan Alhambra Sarayını görme şansı ile birlikte Granada sokaklarında yapacağımız yürüyüş sonrasında otelinize transfer ve serbest zaman. Konaklama 4 yıldızlı otelimizde.

10 Temmuz 6. Gün Granada – Madrid
Otelden alacağımız kahvaltının ardından Madrid’e hareket. Madrid’e yeniden varışımızda şehirde geçireceğimiz zaman günlük zamanın ardında 4 yıldızlı otelimize yerleşiyoruz.

11 Temmuz 6. Gün Madrid – İstanbul Otelden alacağımız kahvaltının ardından Madrid Havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına uçuş.

Fiyata Dahil Olanlar:
Pegasus Hava Yolları Sabiha Gökçen-Madrid 5 Temmuz Gidiş, 11 Temmuz Dönüş Uçak Biletleri.
2 Gece Madrid, 2 Gece Sevilla, 1 Gece Cordoba, 1 Gece Granada’da 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama.
Konaklama Yapacağımız Otellerde Alınacak Avrupa Usulü Soğuk Kahvaltılar.
Madrid, Toledo, Sevilla, Ronda, Malaga, Cordoba ve Granada Şehir Turları.
7 Gün Boyunca Tüm Şehir Turlarında Gruba Refakat Edecek Türkçe Rehber.

Fiyata Dahil Olmayanlar:
Pasaport ve Vize Ücretleri.
Müze Giriş Ücretleri (İsteğe Bağlı).
Öğle ve Akşam Yemekleri (Günlük Ortalama 30 Euro).
Alışveriş ve Kişisel Harcamalar.

%d blogcu bunu beğendi: