İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ali Vurgun

Üye

Okul Müdürü, Karakeçili İlçesi Atatürk Ortaokulu, Kırıkkale

[email protected]

03.04.1974 Kayseri doğumluyum ve Kayseriliyim. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimimi Kayseri’de (“lise” Okul Birincisi olarak), yükseköğrenimimi Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Tekstil Öğretmenliği Bölümünde (MEB adına “BURSLU Öğrenci” olarak) tamamladım. Yüksek Lisansımı Ahmet Yesevi Üniversitesi Tarih ve Eğitim Fakültesi “Eğitim Yönetimi ve Denetimi” alanında yaptım ve “3.21” ONUR Derecesi ile 2013 yılı Ocak ayında tamamladım. İkinci üniversite kapsamında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Ön Lisansımı “3.12” ONUR Derecesi ile 2014 yılı Ocak ayında, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Lisansımı “3.02” Derece ile 2016 yılı Haziran ayında tamamladım.

İlk görevime; 05.09.1995 tarihinde Niğde İli Merkezindeki 75. Yıl Mehmet Göker Anadolu Tekstil Meslek Lisesinde, Tekstil Öğretmeni (Teknik Öğretmen) olarak başladım. Aynı okulda Müdür Yardımcılığı ve Müdür Başyardımcılığı Vekili görevlerinde bulundum. 21 Kasım 1996 – 22 Temmuz 1997 tarihleri arasında; 253. Kısa Dönem Erbaş olarak (Tekirdağ/Malkara 95. Zırhlı Tugay Komutanlığı ile Sivas 4 Numaralı Askeri Dikim Evi Hizmet Muhafız Birliğinde) vatanî görevimi yaptım.

15/09/2014 tarihinde Kırıkkale ilinde çalışmaya başladım. Bu ilde değişik okul ve kurumlarda Öğretmen, Müdür Yardımcısı ve Okul Müdürü olarak görev yaptım. 27 Kasım 2005 tarihinde yapılan Öğretmen Kariyer Basamaklarında Yükselme Sınavını kazanarak 24 Kasım 2006’ da UZMAN ÖĞRETMEN Kariyer Basamağına yükseldim.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma (TEMA) Vakfı “Karakeçili İlçe Sorumlusu”yum. EYUDER (Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği) Üyesi ve “Kırıkkale İli Sorumlusu”yum. ÖNCÜ OKUL YÖNETİCİLERİ Derneği Üyesiyim.

Halen Kırıkklae ili Karakeçili İlçesi Atatürk Ortaokulu Okul Müdürü olarak görev yapmaktayım. Kırıkkale Merkez Atatürk Anadolu Lisesi Rehberlik Öğretmeni Dilek (VURGUN) Hanım ile 25 Nisan 1999 tarihinden bugüne evliyim; biri 16 yaşında Ayyüce isimli Kırıkkale Osman Gazi Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencisi, diğeri 11 yaşında – Bilge Gökçen isimli – Bahşili Özel Gazi Ortaokulu 7. Sınıf öğrencisi iki kız çocuğu babasıyım.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: